wczytuję…

Oferta pracy

Junior Account Manager

Aktualne do: 22.03.2021

Szukamy człowieka do rzeczy! Zorganizowanego, który umie w ludzi i marketing. Nie musi wiedzieć wszystkiego od razu, ale fajnie jakby wiedział to i owo o prezentacjach, ogarnianiu tematów i kontakcie z klientem. Resztę rozgryziemy razem.

więcej

Szczegóły oferty

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku (preferowane kierunki: Marketing, Ekonomia, Zarządzanie),
  • znajomość zagadnień związanych z budowaniem strategii marketingowo-sprzedażowych,
  • umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji koncepcji kreatywnych,
  • podstawowa wiedza w zakresie prowadzenia projektów (analiza, harmonogramy, budżety, raporty, etc.),
  • dobra organizacja pracy, inicjatywa i wysokie zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
  • płynne posługiwanie się Pakietem Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • doświadczenie w branży reklamowej lub marketingowej będzie dodatkowym atutem.

Zadania

  • obsługa międzynarodowego klienta,
  • zarządzanie procesem projektowym,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • docelowo - samodzielne prowadzenie projektów (BTL i DIGITAL).

Oferta

  • stabilna praca na pełny etat,
  • praca w nowoczesnym biurze w Krakowie,
  • współpraca z fajnym, doświadczonym zespołem,
  • sportowy support (Multisport).

Administratorem podanych danych osobowych jest Grupa 3 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Agencja Reklamowa sp.k. z siedzibą w Krakowie. Więcej Twoje dane przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w rekrutacji. Gdy rekrutacja dotyczy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, podanie niektórych danych (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe i - gdy jest to niezbędne do danej pracy - wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia) jest obowiązkiem prawnym wynikającym z przepisów Kodeksu pracy. Pozostałe dane, których podanie jest opcjonalne (np. wizerunek, zainteresowania), przetwarzamy na podstawie zgody, którą wyrażasz poprzez przesłanie nam swojej aplikacji zawierającej takie dane. Podanie takich opcjonalnych danych jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Twoje dane przetwarzamy przez czas trwania rekrutacji i usuwamy je w ciągu 3 miesięcy od jej zakończenia (chyba że zatrudnimy Cię/nawiążemy z Tobą współpracę). Za Twoją zgodą możemy przetwarzać Twoje dane dłużej – na potrzeby przyszłych rekrutacji (jeśli zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zaznacz checkbox powyżej). Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ze skutkiem na przyszłość.

Masz prawo dostępu do swoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (w Polsce – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej polityce prywatności.