wczytuję…

Oferta pracy

Web Designer

Aktualne do: 29.02.2020

Szukamy magika od internetów, który wie jak zrobić, żeby było ładnie, zgodnie z zasadami i dobrze się klikało. Myślisz, że to ty? Dołącz do naszego zespołu kreatywnego!

więcej

Szczegóły oferty

Wymagania

  • biegła znajomość programów graficznych w zakresie projektowania serwisów internetowych (Photoshop, Illustrator),
  • portfolio,
  • min. 3 lata doświadczenia – praktyczna znajomość procesu powstawania projektów serwisów internetowych,
  • znajomość i umiejętność stosowania zasad/technik UX i RWD,
  • kreatywność, znajomość zasad kompozycji i wyczucie estetyki,
  • komunikatywność, samodzielność i inwencja twórcza,
  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole (UX/project managment/web design/web development).

Zadania

  • projektowanie serwisów i aplikacji internetowych,
  • tworzenie graficznych koncepcji kreatywnych,
  • projektowanie graficznych przekazów komunikacyjnych kampanii marketingowych – różne media, różne narzędzia, różne kanały komunikacyjne,
  • projektowanie materiałów graficznych, reklamowych, promocyjnych,
  • projektowanie grafik publikowanych na portalach społecznościowych tj. Facebook czy Instagram.

Oferta

  • dobre pieniądze za ciekawą pracę,
  • stabilne zatrudnienie (umowa lub B2B),
  • praca w nowoczesnym biurze w Krakowie,
  • współpraca z fajnym zespołem,
  • sportowy support (Multisport).

Administratorem danych osobowych jest Grupa 3 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Agencja Reklamowa Sp.k. Więcej Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie jest niezbędne w zakresie z nich wynikających (np. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wynikają z Kodeksu pracy). Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia. Przesłane dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.