wczytuję…

Kariera 

Nasz zespół to zgrana grupa ludzi z charakterem. Stawiamy na osobowość, skille i kreatywne zacięcie. Jesteśmy otwarci, lubimy swoją pracę i innych ludzi. Nie lubimy właściwie tylko mówić o sobie, ale można nas lepiej poznać i zobaczyć w dziale O nas i na FB.

więcej

Dołącz
do zespołu

Zobacz kogo szukamy do naszej grupy profesjonalistów.

Przyjdź
na staż

Zdobądź nowe umiejętności, uzupełnij doświadczenie i poznaj fajnych ludzi.

Wejdź
we freelance

Szukasz zleceń i lubisz pracę zdalną? Zostaw nam swoje namiary.

Dołącz do zespołu

Chwilowo nie prowadzimy rekrutacji, ale warto tu zaglądać. Oferty wrzucamy też na nasz fanpage na FB. Nie wierzymy w to co mówią o dobrych chęciach i nadgorliwości, więc jeśli chcesz, podeślij nam swoje CV już dzisiaj.

Administratorem danych osobowych jest Grupa 3 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Agencja Reklamowa Sp.k. Więcej Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie jest niezbędne w zakresie z nich wynikających (np. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wynikają z Kodeksu pracy). Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie tych danych. Przesłane dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.