wczytuję…

Kariera 

Nasz zespół to zgrana grupa ludzi z charakterem. Stawiamy na osobowość, skille i kreatywne zacięcie. Jesteśmy otwarci, lubimy swoją pracę i innych ludzi. Nie lubimy właściwie tylko mówić o sobie, ale można nas lepiej poznać i zobaczyć w dziale O nas i na FB.

więcej

Dołącz
do zespołu

Zobacz kogo szukamy do naszej grupy profesjonalistów.

Przyjdź
na staż

Zdobądź nowe umiejętności, uzupełnij doświadczenie i poznaj fajnych ludzi.

Wejdź
we freelance

Szukasz zleceń i lubisz pracę zdalną? Zostaw nam swoje namiary.

Dołącz do zespołu

Chwilowo nie prowadzimy rekrutacji, ale warto tu zaglądać. Oferty wrzucamy też na nasz fanpage na FB. Nie wierzymy w to co mówią o dobrych chęciach i nadgorliwości, więc jeśli chcesz, podeślij nam swoje CV już dzisiaj.

Administratorem podanych danych osobowych jest Grupa 3 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Agencja Reklamowa sp.k. z siedzibą w Krakowie. Więcej Twoje dane przetwarzamy w celu oceny aplikacji i podjęcia decyzji o ewentualnym zatrudnieniu/nawiązaniu z Tobą współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rozpatrzenia Twojej aplikacji. Gdy ubiegasz się o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, podanie niektórych danych (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe i - gdy jest to niezbędne do danej pracy - wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia) jest obowiązkiem prawnym wynikającym z Kodeksu pracy. Pozostałe dane, których podanie jest opcjonalne (np. wizerunek, zainteresowania), przetwarzamy na podstawie zgody, którą wyrażasz poprzez przesłanie nam swojej aplikacji zawierającej takie dane. Podanie takich opcjonalnych danych jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Twoje dane przetwarzamy przez czas niezbędny do oceny przesłanej aplikacji i usuwamy je w ciągu 3 miesięcy od rozpatrzenia aplikacji (chyba że zatrudnimy Cię/nawiążemy z Tobą współpracę). Za Twoją zgodą możemy przetwarzać Twoje dane dłużej – na potrzeby przyszłych rekrutacji (jeśli zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, możesz np. wpisać stosowne oświadczenie do CV). Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ze skutkiem na przyszłość.

Masz prawo dostępu do swoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (w Polsce – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej polityce prywatności.